Ładowanie...
przegrody1 kopia.jpg przegrody1.jpg przegrody10 kopia.jpg przegrody10.jpg przegrody2 kopia.jpg przegrody2.jpg przegrody3 kopia.jpg przegrody3.jpg przegrody4 kopia.jpg przegrody4.jpg przegrody6 kopia.jpg przegrody6.jpg przegrody7 kopia.jpg przegrody7.jpg przegrody8 kopia.jpg przegrody8.jpg przegrody9 kopia.jpg przegrody9.jpg
48h

Najtańsze kurtyny paskowe w Polsce - sprawdź cenę:

Często zadawane pytania

W jakich godzinach jest czynna firma?

Standardowo firma Transformata otwarta jest w dni powszednie od 8.00 do 16.00. Po telefonicznym uzgodnieniu można nas odwiedzić w dowolnym innym czasie włącznie z weekendem.

Z jakich materiałów produkowane są kurtyny paskowe?

Kurtyny paskowe oferowane przez firmę Transformata produkowane są z tworzywa importowanego z Wielkiej Brytanii oraz stali nierdzewnej produkcji polskiej. Wszystkie okucia jak i listwy zębate wykonane są wyłącznie ze stali nierdzewnej.

W jaki sposób produkuje się kurtyny paskowe?

Specjalny algorytm wyznacza na podstawie szerokości i wysokości otworu zadanych przez klienta ilość pasków oraz odcinków listwy zębatej. Na specjalnym stole warsztatowym zaopatrzonym w rolki prowadzące przycina się precyzyjnie z 50-metrowych rolek paski i okuwa maszynowo w uchwyty ze stali nierdzewnej. Następnie przygotowuje się listwy zębate. Całość jest pakowana do podłużnych kartonów lub na palety (w zależności od sumarycznej wagi) i wysyłana firmami kurierskimi.

Jak zamówić kurtyny paskowe?

Najprościej jest skorzystać z kalkulatora na stronie www.przegrody.pl wprowadzając 5 parametrów dla danej kurtyny wstęgowej: szerokość otworu (w milimetrach), wysokość otworu (w milimterach), pokrywanie pasków (wybór z 3 standardów: 50mm / 100 mm/ 150 mm), szerokość pasków (szer. 300 mm lub 200 mm) i rodzaj pasków (standardowe lub chłodnicze). Algorytm wyliczy cenę netto kurtyny. Cena ta obejmuje wszystkie elementy kurtyny gotowej do powieszenia tzn. okute i docięte paski oraz dostosowane do szerokości otworu listwy zębate. W następnym kroku można przejść do zamówienia i podając dane adresowe zamówić kurtyny.

W jaki sposób następuje rozliczenie za zamówione kurtyny paskowe?

Po wysłaniu zamówienia klient otrzymuje drogą mailową (na adres podany wcześniej w formularzu zamówieniowym) fakturę proforma pozwalająca dokonać przedpłaty za zamówiony towar. Na fakturze proforma jest podane konto firmy Transformata - podmiotu obsługującego serwis www.przegrody.pl

Czy jest możliwość zapłaty za pobraniem?

Nie preferujemy takiego rozwiązania, ale w szczególnych przypadkach istnieje możliwość zapłaty za zamówione kurtyny kurierowi po uprzednim ustaleniu z nami takiej opcji.

Jak długo trwa przygotowanie i wysyłka kurtyn paskowych?

Ze względu na dużą wydajność produkcji gwarantujemy bardzo szybką wysyłkę towaru. Od zamówienia i zapłaty faktury proforma do wysyłki mija 1-3 dni. Wynika z tego, że najdalej na czwarty dzień towar jest u klienta. W szczególnych przypadkach jesteśmy w stanie przygotować kurtyny na drugi dzień.

Gdzie jest siedziba firmy Transformata?

Siedziba firmy Transformata znajduje się w nowopowstałym budynku w Lusówku pod Poznaniem przy ul. Grabowej 30. Na parterze zlokalizowany jest punkt produkcji i dystrybucji kurtyn paskowych, a na piętrze biura firmy. Zapraszamy codziennie w godzinach 8.00 - 16.00

Jak dojechać do Lusówka?

Lusówko na dogodną lokalizację niedaleko Poznania. Można tu dotrzeć od południa zjeżdżając z autostrady A2 na węźle Poznań Zachód na trasę szybkiego ruchu S11, a następnie zjechać z tej trasy na węźle Poznań Ławica kierując się na Nowy Tomyśl. Po przejechaniu ok. 4 km należy w miejscowości Sierosław skręcić naprzeciw hotelu w prawo kierując się do Lusówka. Inną możliwością dojazdu jest odbicie z trasy 92 (dawna A2) na rondzie obwodnicy Tarnowa Podgórnego w lewo na Jankowice, a następnie Lusówko.

Czy jest możliwe zlecenie firmie Transformata montażu kurtyn paskowych?

Montaż kurtyn paskowych jest bardzo łatwy i każdy jest w stanie go wykonać. Do wysyłanego asortymentu dołączamy zawsze szczegółową instrukcję. Na życzenie klienta istnieje jednak możliwość zlecenia montażu firmie Transformata. Zwłaszcza w przypadku kurtyn wielkogabarytowych, wieszanych bardzo wysoko bądź konieczności wykonania dodatkowych konstrukcji (kurtyna w tandemie z bramą podnoszoną) zalecane jest zamówienie naszej kompleksowej obsługi. W przypadku zainteresowania montażem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jakie grube są kurtyny?

W sprzedaży ciągłej oferujemy 2 typy pasków: paski szerokości 200 mm (20 cm), które mają zawsze grubość 2 mm oraz paski szerokości 300 mm (30 cm), które mają grubość 3 mm. Paski "200" zaleca się zamawiać do mniejszych otworów (np. drzwiowych, małe bramy, przejścia wewnętrzne z dużą częstotliwością przemieszczania się osób) - natomiast paski "300" montujemy w otworach większych, powyżej wysokości 3m, narażonych na podmuchy wiatru i intensywne współdziałanie z wózkami widłowymi. W każdym z typów pasków można zdefiniować tzw. pokrywanie (zakład) - min. 50 mm / max. 150 mm uzyskując kurtynę albo bardziej podatną na przechodzenie przez nią, albo szczelniejszą. Oprócz tego w każdym z typów pasków można zamówić tworzywa standardowe (95 % przypadków) lub chłodnicze (w przypadku, gdy kurtyna ma wisieć w mroźni, w ujemnych temperaturach przez dłuższy czas). UWAGA! Paski chłodnicze mają tendencję do sklejania się w temperaturach silnie dodatnich.

Jak powiesić kurtynę paskową w otworze, w którym jest brama?

W przypadku kurtyn paskowych doszczelniających otwory bramowe istnieje konieczność wyeliminowania potencjalne kolizji pomiędzy bramą a kurtyną. Można to zrobić wieszając kurtynę od zewnątrz (w tym przypadku trzeba rozważyć, czy nie z tworzywa chłodniczego, gdyż będzie ona narażona na działanie niskich temperatur). Lepszym rozwiązaniem jest montaż kurtyny od wewnątrz w odległości ok. 20 cm od płaszczyzny bramy. Aby było to możliwe konieczne jest wykonanie u góry dodatkowej konstrukcji okalającej trakcję bramy segmentowej lub rolowanej. Jesteśmy w tanie przygotować i zainstalować taką konstrukcję, a na niej kurtynę.

Inne pytanie?

Napisz do nas przegrody@przegrody.pl

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
  • lub inne terminy po
  • kontakcie telefonicznym