Ładowanie...
przegrody1.jpg przegrody10.jpg przegrody11.jpg przegrody12.jpg przegrody13.jpg przegrody2.jpg przegrody3.jpg przegrody4.jpg przegrody6.jpg przegrody7.jpg przegrody8.jpg przegrody9.jpg
48h

Najtańsze kurtyny paskowe w Polsce - sprawdź cenę:

Często zadawane pytania

W jakich godzinach jest czynna firma?

Standardowo firma Transformata otwarta jest w dni powszednie od 8.00 do 16.00. Po telefonicznym uzgodnieniu można nas odwiedzić w dowolnym innym czasie włącznie z weekendem.

Z jakich materiałów produkowane są kurtyny paskowe?

Kurtyny paskowe oferowane przez firmę Transformata produkowane są z tworzywa importowanego z Wielkiej Brytanii oraz stali nierdzewnej produkcji polskiej. Wszystkie okucia jak i listwy zębate wykonane są wyłącznie ze stali nierdzewnej.

W jaki sposób produkuje się kurtyny paskowe?

Specjalny algorytm wyznacza na podstawie szerokości i wysokości otworu zadanych przez klienta ilość pasków oraz odcinków listwy zębatej. Na specjalnym stole warsztatowym zaopatrzonym w rolki prowadzące przycina się precyzyjnie z 50-metrowych rolek paski i okuwa maszynowo w uchwyty ze stali nierdzewnej. Następnie przygotowuje się listwy zębate. Całość jest pakowana do podłużnych kartonów lub na palety (w zależności od sumarycznej wagi) i wysyłana firmami kurierskimi.

Jak zamówić kurtyny paskowe?

Najprościej jest skorzystać z kalkulatora na stronie www.przegrody.pl wprowadzając 5 parametrów dla danej kurtyny wstęgowej: szerokość otworu (w milimetrach), wysokość otworu (w milimterach), pokrywanie pasków (wybór z 3 standardów: 50mm / 100 mm/ 150 mm), szerokość pasków (szer. 300 mm lub 200 mm) i rodzaj pasków (standardowe lub chłodnicze). Algorytm wyliczy cenę netto kurtyny. Cena ta obejmuje wszystkie elementy kurtyny gotowej do powieszenia tzn. okute i docięte paski oraz dostosowane do szerokości otworu listwy zębate. W następnym kroku można przejść do zamówienia i podając dane adresowe zamówić kurtyny.

W jaki sposób następuje rozliczenie za zamówione kurtyny paskowe?

Po wysłaniu zamówienia klient otrzymuje drogą mailową (na adres podany wcześniej w formularzu zamówieniowym) fakturę proforma pozwalająca dokonać przedpłaty za zamówiony towar. Na fakturze proforma jest podane konto firmy Transformata - podmiotu obsługującego serwis www.przegrody.pl

Czy jest możliwość zapłaty za pobraniem?

Nie preferujemy takiego rozwiązania, ale w szczególnych przypadkach istnieje możliwość zapłaty za zamówione kurtyny kurierowi po uprzednim ustaleniu z nami takiej opcji.

Jak długo trwa przygotowanie i wysyłka kurtyn paskowych?

Ze względu na dużą wydajność produkcji gwarantujemy bardzo szybką wysyłkę towaru. Od zamówienia i zapłaty faktury proforma do wysyłki mija 1-3 dni. Wynika z tego, że najdalej na czwarty dzień towar jest u klienta. W szczególnych przypadkach jesteśmy w stanie przygotować kurtyny na drugi dzień.

Gdzie jest siedziba firmy Transformata?

Siedziba firmy Transformata znajduje się w nowopowstałym budynku w Lusówku pod Poznaniem przy ul. Grabowej 30. Na parterze zlokalizowany jest punkt produkcji i dystrybucji kurtyn paskowych, a na piętrze biura firmy. Zapraszamy codziennie w godzinach 8.00 - 16.00

Jak dojechać do Lusówka?

Lusówko na dogodną lokalizację niedaleko Poznania. Można tu dotrzeć od południa zjeżdżając z autostrady A2 na węźle Poznań Zachód na trasę szybkiego ruchu S11, a następnie zjechać z tej trasy na węźle Poznań Ławica kierując się na Nowy Tomyśl. Po przejechaniu ok. 4 km należy w miejscowości Sierosław skręcić naprzeciw hotelu w prawo kierując się do Lusówka. Inną możliwością dojazdu jest odbicie z trasy 92 (dawna A2) na rondzie obwodnicy Tarnowa Podgórnego w lewo na Jankowice, a następnie Lusówko.

Czy jest możliwe zlecenie firmie Transformata montażu kurtyn paskowych?

Montaż kurtyn paskowych jest bardzo łatwy i każdy jest w stanie go wykonać. Do wysyłanego asortymentu dołączamy zawsze szczegółową instrukcję. Na życzenie klienta istnieje jednak możliwość zlecenia montażu firmie Transformata. Zwłaszcza w przypadku kurtyn wielkogabarytowych, wieszanych bardzo wysoko bądź konieczności wykonania dodatkowych konstrukcji (kurtyna w tandemie z bramą podnoszoną) zalecane jest zamówienie naszej kompleksowej obsługi. W przypadku zainteresowania montażem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jakie grube są kurtyny?

W sprzedaży ciągłej oferujemy 2 typy pasków: paski szerokości 200 mm (20 cm), które mają zawsze grubość 2 mm oraz paski szerokości 300 mm (30 cm), które mają grubość 3 mm. Paski "200" zaleca się zamawiać do mniejszych otworów (np. drzwiowych, małe bramy, przejścia wewnętrzne z dużą częstotliwością przemieszczania się osób) - natomiast paski "300" montujemy w otworach większych, powyżej wysokości 3m, narażonych na podmuchy wiatru i intensywne współdziałanie z wózkami widłowymi. W każdym z typów pasków można zdefiniować tzw. pokrywanie (zakład) - min. 50 mm / max. 150 mm uzyskując kurtynę albo bardziej podatną na przechodzenie przez nią, albo szczelniejszą. Oprócz tego w każdym z typów pasków można zamówić tworzywa standardowe (95 % przypadków) lub chłodnicze (w przypadku, gdy kurtyna ma wisieć w mroźni, w ujemnych temperaturach przez dłuższy czas). UWAGA! Paski chłodnicze mają tendencję do sklejania się w temperaturach silnie dodatnich.

Jak powiesić kurtynę paskową w otworze, w którym jest brama?

W przypadku kurtyn paskowych doszczelniających otwory bramowe istnieje konieczność wyeliminowania potencjalne kolizji pomiędzy bramą a kurtyną. Można to zrobić wieszając kurtynę od zewnątrz (w tym przypadku trzeba rozważyć, czy nie z tworzywa chłodniczego, gdyż będzie ona narażona na działanie niskich temperatur). Lepszym rozwiązaniem jest montaż kurtyny od wewnątrz w odległości ok. 20 cm od płaszczyzny bramy. Aby było to możliwe konieczne jest wykonanie u góry dodatkowej konstrukcji okalającej trakcję bramy segmentowej lub rolowanej. Jesteśmy w tanie przygotować i zainstalować taką konstrukcję, a na niej kurtynę.

Inne pytanie?

Napisz do nas przegrody@przegrody.pl

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
  • lub inne terminy po
  • kontakcie telefonicznym